درباره کوئیک رستوران

کوئیک رستوران وب سایت و اپلیکیشن پیشرفته با گرافیک بسیار زیباست ، که در عین حالی که بسیار زیباو پیشرفته است استفاده از آن برای کابران و مدیران رستوران بسیار ساده است.
 سهولت در ثبت غذاهای مختلف همراه با تصاویر و توضیحات و همچنین درج قیمت و امکان ایجاد کد تخفیف  از جمله  مزایای این سیستم می باشد.
یکی از نقاط قوت کوئیک رستوران اپلیکیشن اندروید آن است که جهت دانلود اپلیکیشن اندروید نسخه 4 به بالا روی گزینه دانلود اپلیکیشن کیلیک نمایید :
دانلود اپلیکیشن
بنا بر درخواست ، اپلیکیشن نسخه iOs نیز قابلیت ایجاد و دانلود را دارا می باشد .
استراتژی رستوران ما
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

با پرسنل ما آشنا شوید !

بهترین های آشپزی ایران در رستوران ما هستند و با افتخار می کوشیم تا خوشمزه ترین ها رو برای شما روی میز بگذاریم !
سرآشپز ایتالیایی : لوییس مورانو

سرآشپز ایتالیایی : لوییس مورانو

Image

دستیار اول سر آشپز : کیت کاترین

Image

دستیار دوم سر آشپز : آنتونی میلیچ